Profil společnosti

Jádro našeho týmu tvoří zkušení profesionálové, kteří působí v oboru od konce 90. let. Za tuto dobu jsme se podíleli na vzniku stovek reklamních spotů, českých i zahraničních filmů a fotografování. Spojením nabytých zkušeností a informací, s podporou zázemí společnosti, jsme schopni efektivně se vyrovnat i s nejnáročnějšími požadavky konkrétních projektů.

Díky naší úzké specializaci jsme vybudovali databázi lokací, kterou kontinuálně a cílevědomě rozvíjíme. Pro rychlejší a detailnější orientaci v databázi jsme vytvořili speciální software, který umožňuje vyhledávání podle mnoha dílčích kritérií.

Nalézt nejlepší cestu a nejvhodnější řešení je naše práce. Jsme Finders.

Náš přístup při řešení konkrétního projektu je kreativní, jsme připraveni přizpůsobit naše služby jeho charakteru a finančním možnostem. Po vzájemné dohodě můžeme nabídnout jak kompletní servis, tak i formu dílčí spolupráce. Přestože hlavní oblastí, ve které poskytujeme naše služby, jsou lokace pro filmové a televizní natáčení či fotografování, jsme schopni zajistit vše potřebné pro eventy a jiné společenské akce.